درباره ما

معرفی شرکت راه و ساختمان

شرکت راه و ساختمانی قلعه بابک (سهامی خاص) در بهار سال ۱۳۶۲ با شماره ثبت ۲۵۶۰ به همت آقای مهندس الهیار انصاری در شهر تبریز تاسیس شد و در طی سالیان متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و کیفی، پروژه‌ها را با موفقیت کامل به اتمام رسانده است.
این شرکت با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب، متخصص و متعهد در طول سال‌های پر فراز و نشیب کشور با پای همت و اراده در راه سخت آبادانی و پیشرفت کشور قدم نهاده و در طول بیش از سی سال کوله باری از تجربه و شایستگی را به ارمغان آورده است. همچنین نظر به کسب سوابق چشمگیر و ارزنده در پروژه‌هایی که به اتمام رسانده است، همیشه به عنوان یکی از شرکت‌های موفق در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی مطرح بوده است.
مدیریت توانمند و شهرت شرکت حاصل سال‌ها تجربه در بکارگیری حداکثر توانائی‌های فنی و مهندسی می‌باشد. مجموعه فعالیت هایی که این شرکت برای حل مشکلات امروز و مسائل آینده جهت اعتلای صنعت ساختمان به انجام رسانده است را مدیون کار گروهی سخت، علاقه و پشتکار کارکنان با تجربه و متخصص شرکت می‌باشد.
این شرکت مفتخر می باشد که در اکثر زمینه های صنعت ساخت و ساز فعالیت داشته است ، علی الخصوص احداث مدارس و بانک های متعدد که امید است این اقدامات قدمی کوچک برای رفاه حال بیشتر مردم سرافراز این مرز و بوم باشد.
taghdir7